Звіт сільського голови за 2015-2020 роки

Звіт сільського голови   за 2015-2020 роки

Відповідно статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед громадою та її жителями.

Позаду  п’ять років нашої з вами спільної  роботи, і я, як сільський голова  звітую перед Вами про зроблене в 2015-2020 роках.

Не зважаючи на всі труднощі, які супроводжували нас впродовж цих років, ми  прагнули виконати всі прийняті нами програми, а також співпрацювали та надавали фінансову підтримку установам та організаціям, розташованим на території нашої  громади. Надавали фінансову допомогу місцевим мешканцям.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» основною організаційно-правовою формою діяльності ради  є сесія.

Закон визначає, що сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал.  Але зважаючи на велику кількість питань, які потребують швидкого вирішення, в нашій сільській раді сесійні засідання відбувались частіше.

За період з 2015 р по 2020 р відбулось 59 пленарних засідань, на яких розглянуто 704 питання та прийнято відповідно стільки ж рішень сільської ради.

Завдяки цілеспрямованій роботі сільської ради та виконавчого комітету нам вдалося забезпечити нормальне функціонування освітніх закладів сільської ради, закладів культури, покращити їх матеріально-технічний стан та придбати спецтехніку, покращити інфраструктуру сільського населеного пункту та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності громади.

Протягом цих років  було проведено капітальні ремонти наступних об’єктів, а саме:

1. Сільський Будинок культури  :

-утеплення фасаду;

-ремонт ФОЙЄ;

-ремонт покрівлі над сценою;

-заміна електричної проводки та установка кондиціонерів;

-ремонт глядацької зали;

-заміна підлоги та дверей;

-ремонт ганку та пандусу;

-вбрання для сцени

На загальну суму 1700000 грн

2. Відремонтовано адмін.будівлю на сумму 311331 грн

3. Благоустрій села Новорозсош

- Капітальне будівництво вуличного освітлення : вул.Центральна, Ювілейна, Вишнева, Травнева, Молодіжна, Новорозсошанська, пров.Новорозсошанський, Партизанський, Шевченко, 8Березня, Озерний, вул.Миру, Магістральна, Садова, Ентузіастів, Дружби, Зоряна, Зарічна, Магістральна, Лугова, Підгорна загальною протяжністю 24 км на сумму 1355000 грн.

-установлено дитячі майданчики в кількості 5 на сумму 221412 грн.

-прокладено тротуарне покриття протяжністю 650 м на сумму 654618 грн.

-придбано спортивний майданчик – 49900 грн.

-поточний ремонт по вул.Травнева, Дружби, Новорозсошанська, Зарічна, Зоряна  та ремонт 2 дамб на сумму 604тис грн..

-відремонтовано 3 переходи через річку.

-надано субвенції для Новорозсошанської ЗЗСО вартістю 141826 грн.

- надано субвенції для утримання ФАПУ-100000 грн.

Збільшилися основні засоби по установам:

- ДНЗ Колосок  - придбання оргтехніки та дитячої спальні на сумму 128000 грн.

- Адмін.будівлі - 32189 грн

- Новорозсошанський СБК -37000 грн