Оголошення

22.09.2020 року 

О Б ’ Я В А

 

ШАНОВНІ   ОДНОСЕЛЬЦІ!

23-24 вересня 2020 року відбудеться збір продуктів харчування для потреб Новопсковського РТМО

23 вересня 2020 року збір продуктів по території ТОВ «Агропродсервіс» (Чкалова)

24 вересня 2020 року збір продуктів по території ТОВ «Промінь» (Мічуріна)

Прохаємо всіх небайдужих прийняти участь

Виконавчий комітет сільської ради

 

 

  22.05.2020

Повідомлення про оприлюднення

проекту регуляторного акта Новорозсошанської сільської ради

         З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Новорозсошанська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення сільської ради з  відповідним аналізом впливу регуляторного акта.

Назва проекту : «Про встановлення місцевих податків на території Новорозсошанської сільської ради на 2021 рік".

Проект рішення з відповідним аналізом регуляторного впливу  оприлюднено згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» шляхом розміщення на офіційній сторінці Новорозсошанської сільської ради в мережі Інтернет за адресою: http://novorozsosh.rada.org.ua/ (розділ Регуляторна політика/ Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до проектів рішень).

   Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Новорозсошанською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 92335, Луганська обл., Новопсковський район, с. Новорозсош, вул. Ювілейна, буд.20.

 

 

06.04.2020 року                                       Шановні односельці!

Новорозсошанська сільська рада доводить до вашого відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211   «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Забороняється :

1) з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

2) з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи,;

3) перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

4) відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;

5) відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

6) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

7) перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство;

8) самовільно залишати місця обсервації (ізоляції).

Надано дозвіл на :

торгівлю продуктами харчування, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, засобами зв’язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію, в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинні мати прямі контракти з операторами зв’язку, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

 

Шановні мешканці села Новорозсош!

З метою забезпечення громадської безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, на виконання ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови КМУ за № 211 від 11.03.2020 р. «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» (зі змінами), рішення виконавчого комітету № 14 від 18.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення громадської безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2 у с. Новорозсош»

В період з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року на усій території України запроваджено карантин

1. На час дії карантину забороняється :

- відвідування закладу освіти та дошкільного закладу;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

- роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2. Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності утримувати в належному санітарному стані території та місця масового відвідування громадянами:

- забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (умивальники, мило, одноразові рушники, серветки тощо); систематично проводити з працівниками санітарно - гігієнічне навчання; не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання; забезпечити дезінфікуючими засобами та проведення дезінфекції приміщень.

3. Жителям та відвідувачам села Новорозсош:

- вживати заходи захисту себе і інших від зараження короновірусу COVID-19 ; при погіршенні стану здоров’я обов’язково звертатися до лікаря; уникати контакту з хворими.

Нагадуємо, що карантин – це не канікули! Це вимушені заходи на випередження, щоб убезпечити мешканців села від можливого інфікування вірусом COVID-19. Будьмо відповідальними до свого здоров’я та безпеки оточуючих.

 

УВАГА!  КОРОНОВІРУС!!!

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.  

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

 • Часто і ретельно мийте руки водою з милом, протягом щонайменше 20 секунд.
 • Якщо немає можливості помити руки з водою і милом, варто використовувати спиртовмісний антисептик для рук — розчин з вмістом спирту 60–80% або з 2% хлоргексидину. Антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук, обробляти руки треба щонайменше 30 секунд і особливу увагу приділити нігтям (тут накопичується найбільше бруду).
 • Не торкайтеся брудними руками очей, носа чи рота.
 • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
 • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
 •  якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
 • відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
 • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м’ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.

Якщо у вас є симптоми гострої респіраторної інфекції, аби запобігти зараженню інших:

 • Залишайтеся вдома, якщо захворіли.
 • Уникайте тісного контакту з іншими людьми.
 • Прикривайте рот і ніс серветкою під час кашлю і чхання, а опісля - ретельно мийте руки.
 • Регулярно провітрюйте приміщення та дезінфікуйте поверхні.
 • Обов’язково використовуйте захисну маску, якщо захворіли, а також - коли перебуваєте у місцях великого скупчення людей задля додаткового захисту. Вона має покривати ніс і рот та щільно прилягати, без відступів по краях. Не чіпайте зовнішню частину маски руками. Змінюйте маску кожні чотири години та не використовуйте маску повторно.
 • У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря
 • Керівнику установи потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись з відпустки або з відрядження  з країн, в яких були зареєстровані випадки COVID-19.

Діагностика. Як визначити на початкових стадіях коронавірус?

 • На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, що і інші гострі вірусні захворювання. Визначити можуть тільки спеціальні тести.
 • Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках - діарея або кон'юнктивіт.
 • Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека.
 • Важливо! Вчасне діагностування. Так як за симптоматикою коронавірус нічим не відрізняється від інших вірусних хвороб, то важливо відразу звернутись до лікаря. Якщо ви протягом останні 14 днів повернулись із країни, в якій зафіксовані випадки коронавірусу або ж спілкувались із людиною, яка контактувала із тим, хто прибув до України з країн де зафіксовані випадки коронавірусу – відразу попередьте про це свого сімейного лікаря. Надалі - лікар має алгоритм дій, що робити.

Хто є групою ризику?

 • Перебіг хвороби залежить від імунітету людини. Вразливою групою є люди похилого віку та люди із хронічними хворобами і слабким імунітетом, вони більш схильні до розвитку важких захворювань. Також після фіксації випадків коронавірусу вразливою групою є медичні працівники.
 • Контактна особа при випадку COVID-19 – особа, яка наразі не має симптомів, але яка контактувала, або ймовірно контактувала із особою, хворою на COVID-19. Особи, які мали прямий фізичний контакт з хворим на COVID-19 (наприклад, через рукостискання)
 • Особи, що мали незахищений прямий контакт із інфекційними виділеннями (наприклад через кашель, торкання використаних паперових хустинок голими руками тощо)
 • Особи, які контактували особисто з хворими на COVID-19 на відстані до 2 метрів та більше 15 хвилин
 • Особи, які перебували у закритому середовищі (наприклад, аудиторія, кімната для переговорів, зал очікування лікарні тощо) з хворими на COVID-19 на відстані до 2 метрів та більше 15 хвилин
 • Пасажири літака, які сиділи на відстані двох місць (у будь-якому напрямку) від хворого на COVID-19, супутники або особи, які надають догляд та члени екіпажу, що обслуговують в тій частині літака, де розміщений індексний випадок (якщо тяжкість симптомів або пересування хворого вказують на більш велику експозицію, контактними можуть вважатися всі пасажири секції або всі пасажири

Як можна заразитися, Як передається вірус?

 • Наразі відомо, що новий коронавірус передається краплинним та контактним шляхами.
 • Вірус не циркулює у повітрі. Він не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чханню. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому, заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви не знаходитесь безпосередньо поруч із інфікованим (нагадуємо, це максимум – 1,5-2 м).
 • На поверхнях вірус може жити близько 3 годин. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей і т.д.
 • Переважає контактний шлях, коли вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об’єктів (тварин, м’яса, риби, дверних ручок, поручнів), що забруднені виділеннями із дихальним шляхів хворого чи інфікованого.
 • Краплинним шляхом вірус передається від людини до людини під час кашлю або чхання у тісному контакті, коли утворюються краплі діаметром понад 5 мкм. Коронавіруси не здатні зберігати інфектогенність (заразність) під час передавання на далекі відстані. Тому тісним контактом вважають відстань менше 1 м.

Як довго вірус живе на поверхнях?

 • За попередньою інформацією вірус може виживати на поверхнях лише протягом 3 годин. Прості дезінфікуючі засоби можуть вбити вірус, унеможливлюючи зараження людей.

Рекомендації як убезпечити себе від зараження:

·Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком. Миття рук з милом:

 • тривалість процедури — 20–40 с;
 • вода має бути теплою (комфортної температури), а не холодною чи гарячою;
 • обов’язкова процедура, якщо руки видимо забруднені, після приходу з вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування туалету, якщо відсутній антисептик для рук;

Обробка рук спиртовмісним антисептиком:

 • спиртовмісний антисептик для рук — розчин із вмістом спирту 60–80% або із 2% хлоргексидину (інші засоби, що реалізують як «антисептик для рук», наприклад настій ромашки або розчини із 40% вмістом спирту, не є такими);
 • антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук (в середньому на одну обробку слід використовувати 3 мл розчину, а це 24–27 «пшиків» кишеньковим диспенсером, тому рекомендовано його просто наливати в долоню);
  • тривалість обробки — близько 30 с;
  • особливу увагу приділіть нігтям (там накопичується найбільше бруду);
  • обов’язкова процедура в разі будь-яких контактів із (потенційно) забрудненими об’єктами;
  • у разі частого користування антисептиком застосовуйте крем для рук, щоб уникнути підсушування та утворення тріщин шкіри;
  • контролюйте доступ маленьких дітей до антисептика (він містить спирт і токсичний для прийому всередину).
 1. Уникайте скупчення людей.
 2. Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.
 3. Використовуйте захисну маску:
  • обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить);
  • якщо перебуваєте у місцях великого скупчення людей — з метою додаткового захисту.

Використовуйте маску правильно:

- вона має покривати ніс і рот;вона має щільно прилягати, без відступів по краях;заміняйте маску, щойно вона стала вологою;не чіпайте зовнішню частину маски руками, а якщо доторкнулися, помийте руки з милом чи обробіть спиртовмісним антисептиком;заміняйте маску щочотири години;не використовуйте маску повторно.Миття посуду повинно проводитись строго по інструкції:видалення залишків їжі.миття щіткою за температури води 50 градусів з миючими засобами.миття з додаванням дез. розчину у іншій ємності (ванні).ополіскування під проточною водою температурою не менше 65 градусів - це також в окремій ємності.просушування на спеціальних полицях.

 

27.02.2020 року               Оголошення про намір передати майно в оренду

Назва об’єкта : нерухоме майно – частина нежитлового приміщення ФАПу

Балансоутримувач : Новорозсошанська сільська рада

Відомості про об’єкт : частина нежитлового приміщення загальною площею 5,6 кв.м.; строк оренди – 5 років; розмір орендної плати за перший місяць оренди складає – 548 грн.; утримання об’єкту відповідно до діючих норм.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається з метою розміщення банкомату

Місцезнаходження об’єкта: с. Новорозсош, вул. Центральна, 62

Заяви про оренду об’єкта приймаються балансоутримувачем протягом 10 робочих днів після розміщення цього оголошення.

Ознайомитися із майном, яке пропонується до оренди можна за адресою: с. Новорозсош, вул. Центральна, 62

 

03.10.2019  Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сільскої ради "Про добровільне об’єднання територіальних громад"

Україна

Новорозсошанська сільська рада

Новопсковського району Луганської області

______________ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я 

«___» ______    2019 р.                                                                             №  _____

Про добровільне об’єднання територіальних громад                                                     

Враховуючи висновок Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, затверджений розпорядженням голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від «__» _________ _____ року №_____, керуючись ч. 5 ст. 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада

ВИРІШИЛА:

      1. Об’єднатися з Донцівською сільською територіальною громадою села Донцівка Новопсковського району Луганської області у Новорозсошанську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Новорозсош.

2. Затвердили план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, що додається.

Сільський голова                          І.В.Ізюмський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Новорозсошанської сільської ради

від «__» __________ 2019 року № ____

 

План
організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад

1. Створити рубрику, присвячену питанням  об’єднання територіальних громад, на офіційних сайтах Новорозсошанської та Донцівської сільських рад.

Спільна робоча група.

2.Забезпечити подання роз’яснювальних матеріалів з питань об’єднання територіальних громад шляхом розміщення їх на дошках оголошення Новорозсошанської та Донцівської сільських рад та у мережі Інтернет.

Спільна робоча група.

3. Щомісячно проводити засідання робочої групи для обговорення  перспективних напрямів діяльності в процесі об’єднання територіальних громад.

Спільна робоча група.

4. За умови відповідності проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України розробити проекти Статуту та плану соціально-економічного розвитку Новорозсошанської об’єднаної територіальної громади.

Спільна робоча група.

5. Розробити організаційну структуру та штатний розпис виконавчого органу Новорозсошанської об’єднаної територіальної громади.

Спільна робоча група.

6. Розрахувати кошторис витрат на утримання виконавчого органу об’єднаної територіальної громади.

Спільна робоча група.

7. Підготувати положення та посадову інструкцію про старосту.

Спільна робоча група.

8. Розробити план працевлаштування осіб, які внаслідок об’єднання можуть втратити робочі місця.

Спільна робоча група.

9. Провести інвентаризацію власності.

Спільна робоча група.

10. Розробити перспективний план формування мережі установ, які надають соціальні послуги.

Спільна робоча група.

11. Підготувати проект плану галузевої реорганізації бюджетних установ після утворення об’єднаної територіальної громади.

Спільна робоча група.

12. Розробити проект плану транспортної мережі обслуговування громадян

Спільна робоча група.

 

11.09.2019 

Оголошення про проведення громадських обговорень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішення  сесії 7 скликання сільської ради від 11 вересня 2019 року  № 46/2 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад», розпорядження Новорозсошанського сільського голови від 11 вересня 2019 року № 30-ОД «Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення», листа депутатів Новорозсошанської сільської ради від 10.09.2019  вх. № 118  щодо ініціювання об’єднання територіальних громад сіл, буде проводитися громадське обговорення у формі громадського слухання щодо можливого об’єднання  Новорозсошанської територіальної громади села Новорозсош Новопсковського району Луганської області з Донцівською сільською територіальною громадою села Донцівка Новопсковського району Луганської області у Новорозсошанську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Новорозсош

Громадські слухання з даного питання відбудуться 17 вересня 2019 року о 08.00 год у приміщенні Новорозсошанського сільського Будинку культури за адресою: вулиця Ювілейна, 35

На громадські слухання запрошуються депутати районної та сільської рад, члени виконавчого комітету Новорозсошанської сільської ради, керівники підприємств, організацій, установ, жителі села Новорозсош.

Для реєстрації учасників громадських слухань, прохання мати з собою паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: с. Новорозсош, вул. Ювілейна № 20, або на електрону адресу: novrsh@inet.ua  із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси реєстрації особи, яка їх подає, для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.

Відповідальна особа : Золотарьова О.В.

 

20.05.2019

Повідомлення про оприлюднення

проекту регуляторного акта Новорозсошанської сільської ради

         З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Новорозсошанська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення сільської ради з  відповідним аналізом впливу регуляторного акта.

Назва проекту : «Про встановлення місцевих податків на території Новорозсошанської сільської ради на 2020 рік".

Проект рішення з відповідним аналізом регуляторного впливу  оприлюднено згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» шляхом розміщення на офіційній сторінці Новорозсошанської сільської ради в мережі Інтернет за адресою: http://novorozsosh.rada.org.ua/ (розділ Регуляторна політика/ Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до проектів рішень).

   Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Новорозсошанською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 92335, Луганська обл., Новопсковський район, с. Новорозсош, вул. Ювілейна, буд.20.

03.12.2018 План діяльності з підготовки  проектів регуляторних актів на 2019 рік по Новорозсошанській сільській раді

 

26.05.2018                                                           Повідомлення про оприлюднення

проектів регуляторних актів Новорозсошанської сільської ради

         З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Новорозсошанська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень сільської ради з  відповідними аналізами впливу регуляторних актів.

Назви проектів: 1. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Новорозсошанської сільської ради на 2019 рік» 2. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Новорозсошанської сільської ради на 2019 рік» 3. «Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Новорозсошанської сільської ради на 2019 рік» 4. "Про встановлення ставок транспортного податку на території Новорозсошанської сільської ради на 2019 рік".

Проекти рішень з відповідними аналізами регуляторних впливів  оприлюднені згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» шляхом розміщення на офіційній сторінці Новорозсошанської сільської ради в мережі Інтернет за адресою: http://novorozsosh.rada.org.ua/ (розділ Регуляторна політика/ Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до проектів рішень).

   Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Новорозсошанською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 92335, Луганська обл., Новопсковський район, с. Новорозсош, вул. Ювілейна, буд.20.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *