Секретар сільської ради - Золотарьова Ольга Валентинівна

Я,  Золотарьова Ольга Валентинівна,  народилася 17 листопада 1972 року  у селищі Новодар’ївка, м. Ровеньки  Луганської області  у сім’ї  шахтарів.

Громадянка  України.

Освіта - базова вища.

• з 1989 року  по 1990 рік  навчалася у  Луганському  професійно-технічному  училищі  № 19, спеціальність - розкроювальник матеріалів,  яке закінчила з відзнакою;
  • з 2007 року  по 2009  рік  навчалася  у  Луганському державному коледжі економіки і торгівлі  за  спеціальністю   бухгалтерський  облік,  здобула  кваліфікацію молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку, який закінчила з відзнакою.

Трудова  діяльність:

• З 1990 року  по 1995 рік  -  розкроювальник матеріалів  Луганської взуттєвої фабрики;
  • з 2001 року  по 2010 рік  -  прибиральниця службових приміщень Новорозсошанської сільської ради Новопсковського району Луганської області;
  • з 2010 року  по 2011 рік  -  спеціаліст Новорозсошанської сільської ради Новопсковського району Луганської області;
  • з 2011 року по  теперішній  час   працюю  секретарем Новорозсошанської  сільської  ради.

Громадська  діяльність: депутат  сільської  ради  - шостого, сьомого скликання.

Безпартійна.

Заміжня:

• Чоловік – Золотарьов Сергій Іванович, 1967 року народження, тимчасово не працює.
  • Дочка  - Золотарьова Яна Сергіївна, 1992 року народження, студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля;
  • син - Золотарьов Назар Сергійович, 1996 року народження, студент Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму.

Місце  проживання:  92335, Луганська  область,  Новопсковський  район,  с. Новорозсош  вулиця  Магістральна, буд. 1.

Не судима.