Оренда комунального майна

27.02.2020 року                                                Оголошення про намір передати майно в оренду

Назва об’єкта : нерухоме майно – частина нежитлового приміщення ФАПу

Балансоутримувач : Новорозсошанська сільська рада

Відомості про об’єкт : частина нежитлового приміщення загальною площею 5,6 кв.м.; строк оренди – 5 років; розмір орендної плати за перший місяць оренди складає – 548 грн.; утримання об’єкту відповідно до діючих норм.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається з метою розміщення банкомату

Місцезнаходження об’єкта: с. Новорозсош, вул. Центральна, 62

Заяви про оренду об’єкта приймаються балансоутримувачем протягом 10 робочих днів після розміщення цього оголошення.

Ознайомитися із майном, яке пропонується до оренди можна за адресою: с. Новорозсош, вул. Центральна, 62

Перелік першого типу

Назва об’єкта

Площа,

кв.м

Цільове призначення

Оцінка майна

Частина нежитлового приміщення ФАПу

5,6

с.Новорозсош, вул..Центральна,

буд.62

Розміщення банкомату

Станом на 18.12.2019 р. – 16438,00 грн.

Частина нежитлового приміщення ФАПу

64,2

с.Новорозсош, вул..Центральна,

буд.62

Розміщення роздрібної торгівлі лікарськими засобами

Станом на 13.10.2016 р.- 194597,00 грн.

Рішення  сільської ради  № 52/8 від 20.02.2020 "Про передачу в оренду комунального майна Новорозсошанської сільсьокї ради"

Пропозиція

щодо передачі в оренду частин нежитлового приміщення ФАПу  Новорозсошанської сільської ради за адресою с. Новорозсош вул.. Центральна, 62

1. Приміщення загальною площею 5,6 кв.м для розміщення  банкомату.

2. Приміщення загальною площею 64,2 кв.м для розміщення  роздрібної торгівлі лікарських засобів .