Шановні мешканці села Новорозсош!

17.10.2017 року відбудеться чергова  27 сесія Новорозсошанської сільської ради.

02.06.2017

Повідомлення про оприлюднення

проектів регуляторних актів Новорозсошанської сільської ради

З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Новорозсошанська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень Новорозсошанської сільської ради з  відповідними аналізами впливу регуляторних актів.

Назви проектів:

1. «Про справляння земельного податку на території Новорозсошанської сільської ради»

2. «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Новорозсошанської сільської ради»

3. «Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Новорозсошанської сільської ради»

4. "Про встановлення ставки транспортного податку на території Новорозсошанської сільської ради"

5."Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Новорозсошанської сільської ради"

Розробники проекту:

Постійна комісія з питань економічного і соціального розвитку, бюджету та фінансів

Адреса: 92335, Луганська обл., Новопсковський район, с. Новорозсош, вул. Ювілейна, буд.20.

Проекти рішень з відповідними аналізами регуляторних впливів  оприлюднені згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р №1160 – IV шляхом розміщення на офіційній сторінці Новорозсошанської сільської ради в мережі Інтернет за адресою: http://novorozsosh.rada.org.ua/ (розділ Регуляторна політика/ Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до проектів рішень).

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Новорозсошанської сільської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Новорозсошанською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 92335, Луганська обл., Новопсковський район, с. Новорозсош, вул. Ювілейна, буд.20, протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів.

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Керуючись ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Новорозсошанська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення сільської ради  «Про затвердження Положення про порядок надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади Новорозсошанської сільської ради та Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади Новорозсошанської сільської ради»  на офіційній сторінці Новорозсошанської сільської ради в мережі Інтернет – novorozsoshrada@gmail.com

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту рішення  за адресою: 92335, вул. Ювілейна, 20, с. Новорозсош, Новопсковський район, Луганська область

т.(06463) 9-45-68